Váci egyházmegye
mainImage
FŐOLDALHÍREINKPROGRAMOKNÉV- ÉS CÍMTÁRHITOKTATÁSFOTÓTÁRVIDEÓTÁR
SZAKPASZTORÁCIÓK
SZAMARITÁNUS SZOLGÁLATEGYHÁZMEGYEI KARITÁSZKÖNYVTÁRLEVÉLTÁREGYHÁZMEGYEI MÚZEUMEKIFKAFARNAUM HÁZVIDÉKFEJLESZTÉSI IRODAMATER SALVATORIS
AJÁNLÓ
TEMPLOMOK MISERENDJEEGYHÁZMEGYÉNKRŐLALAPÍTVÁNYAINKDOKUMENTUMTÁRTÉRKÉPKAPCSOLAT

» HÍREINK »

PÁLYÁZAT ISKOLÁK SZÁMÁRA
2017. június 7.
Az Emberi Erőforrások Minisztere, iskolai kórusok alapítására és a meglévők munkájának támogatására pályázati felhívást tett közzé a magyarországi és határon túli magyar általános és középiskolák, valamint szakképző intézmények fenntartói részére.
Beadási határidő: 2017. június 30.

 

A Magyar Kórusok Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége (KÓTA) az alábbiakról tájékoztat:

A pályázó kórusnak vállalnia kell, hogy a 2017/2018-as tanév végéig legalább egy önálló bemutatkozó koncerten fellép egy alkalommal, a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége - KÓTA (vagy az adott ország kórusszervezete) által szervezett Éneklő Ifjúság (vagy ahhoz hasonló rendszerben szervezett) hangversenyen.

A kórus a KÓTA által rendezett Éneklő Ifjúság hangversenyen szakmai minősítést kérhet.

Támogatás az alábbi kiadási jogcímre igényelhető:

Kottavásárlás, kottatartó mappa, egyenruha vagy a kórus megjelenését egységesítő kiegészítők (például sál, gallér stb.) vásárlása, tiszteletdíj, megbízási díj (pl.: szólisták, zongorakísérő, mint szakmai közreműködők), szerzői jogdíj, szállásköltség, utazási költség,  szállítási költség, biztosítás (biztosítóval kötött), kiadvány költsége (prospektus), dokumentálás költsége (kiadvány, fotó, videó).

A rendelkezésre álló keretösszeg: 100.000.000 Ft. (Egyszáz millió Ft.)

Kötelező saját forrás biztosítását és igazolását a kiíró nem írja elő.

Részletes tudnivalók az alábbi címen találhatók:

http://www.kormany.hu/hu/emberi-eroforrasok-miniszteriuma/kulturaert-felelos-allamtitkarsag/hirek/palyazat-iskolai-korusok-alapitasara-es-tamogatasara

Varga László

OMCE központi igazgató

KÓTA egyházzenei szakbizottság elnöke

vissza »
Akadálymentes változat
MAI NÉVNAP

2017. augusztus 18. péntek

Ilona

OLVASMÁNY / ZSOLOZSMANAPI EVANGÉLIUM

Egy alkalommal a farizeusok próbára akarták tenni Jézust. Megkérdezték tőle: „Szabad-e a férfinak bármilyen okból elbocsátania a feleségét?” Jézus ezt felelte: „Nem olvastátok-e, hogy a Teremtő kezdetben férfinak...

tovább »

LEGKÖZELEBBI 5 ESEMÉNY
ESEMÉNYTÁR
EGYHÁZMEGYEI TVNEXONWEB BELÉPÉSALTHANN HÁZHÍRBEKÜLDÉSLEVELEZŐRENDSZER

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk
Webfejlesztés: DunaWeb Kft.
Váltás mobil nézetre