Váci egyházmegye
mainImage
FŐOLDALHÍREINKPROGRAMOKNÉV- ÉS CÍMTÁRHITOKTATÁSFOTÓTÁRVIDEÓTÁR
SZAKPASZTORÁCIÓK
SZAMARITÁNUS SZOLGÁLATEGYHÁZMEGYEI KARITÁSZKÖNYVTÁRLEVÉLTÁREGYHÁZMEGYEI MÚZEUMEKIFKAFARNAUM HÁZVIDÉKFEJLESZTÉSI IRODAMATER SALVATORISEGYHÁZMEGYEI TVALTHANN HÁZ
AJÁNLÓ
TEMPLOMOK MISERENDJEEGYHÁZMEGYÉNKRŐLALAPÍTVÁNYAINKDOKUMENTUMTÁRKÖZBESZERZÉSEKADATVÉDELEMTÉRKÉPKAPCSOLAT

» HÍREINK »

A TE DEUMRA ÖSSZEGYŰLT GYEREKEK KÖSZÖNTÖTTÉK BEER MIKLÓS PÜSPÖKÖT 75. SZÜLETÉSNAPJÁN VÁCON
2018. június 2.
vissza »

„Sose nézi, jó vagy, rossz vagy? Szeret minden gyereket.” (Szent Miklós a hulló hóban/ének)

Az Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága (továbbiakban EKIF) az idei év adventjében ismét megszervezte az egyházmegyei katolikus óvodák részére Mikulás ünnepségét, amelynek a Váci Püspöki Palota adott otthont, december 11-én délelőtt.
Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök MOST MÁR LÁTOM című könyvének bemutatója volt advent harmadik hetében a váci Credo-házban.
2018. december 12.
Advent második vasárnapján, a karancsaljai Szent Miklós templom padsorait a helyiek és a környékbeli településről érkezett hívek töltötték meg. Ezen az ünnepnapon, amely a karancsaljai templom búcsúja is, Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök szentmisét mutatott be Varga András esperes és Kapás Attila plébános koncelebrálásával.
A váci Püspöki Palota dísztermében, Szent Miklós napján Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök ünnepi keretek között vehette át a bécsi székhelyű EUROPEAN FATW A COUNCIL FOR HALAL TRANSACTIONS szervezet elismerését, amelyet az egyetemes emberi értékrend védelméért kapott.
Örömmel adjuk hírül a Vácrátóti Szentháromság Plébánia adventre megjelent kötetét.
Akadálymentes változat
MAI NÉVNAP

2018. december 14. péntek

Szilárda

OLVASMÁNY / ZSOLOZSMANAPI EVANGÉLIUM

Egy alkalommal így szólt Jézus a néphez: „Kihez hasonlítsam ezt a nemzedéket? Hasonlít a piacon tanyázó gyermekekhez, akik odakiáltják pajtásaiknak: „Furulyáztunk, de nem táncoltatok. Siránkoztunk, de nem zokogtatok.”...

tovább »

LEGKÖZELEBBI 5 ESEMÉNY
ESEMÉNYTÁR
NEXONWEB BELÉPÉSHÍRBEKÜLDÉSLEVELEZŐRENDSZER

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk

Az oldalon található anyagok módosítás nélkül a vaciegyhazmegye.hu forrásmegjelöléssel felhasználhatók. Adatkezelési tájékoztató

Váltás mobil nézetre

Webfejlesztés: DunaWeb Kft.