Váci egyházmegye
mainImage
FŐOLDALHÍREINKPROGRAMOKNÉV- ÉS CÍMTÁRHITOKTATÁSFOTÓTÁRVIDEÓTÁR
SZAKPASZTORÁCIÓK
SZAMARITÁNUS SZOLGÁLATEGYHÁZMEGYEI KARITÁSZKÖNYVTÁRLEVÉLTÁREGYHÁZMEGYEI MÚZEUMEKIFKAFARNAUM HÁZVIDÉKFEJLESZTÉSI IRODAMATER SALVATORISEGYHÁZMEGYEI TVALTHANN HÁZ
AJÁNLÓ
TEMPLOMOK MISERENDJEEGYHÁZMEGYÉNKRŐLALAPÍTVÁNYAINKDOKUMENTUMTÁRKÖZBESZERZÉSEKADATVÉDELEMTÉRKÉPKAPCSOLAT

» HÍREINK »

ÁLLANDÓ DIAKÓNUSOK BEMUTATKOZÁSA - 2018
2018. július 5.
vissza »

Miről tanulunk a családórán, hogyan válhat valaki családórát tartó tanárrá? – az Országos Lelkipásztori Intézet (OLI) szervezésében képzésre hívták március 21–22-én Nagymarosra a Családi Életre Nevelés (CSÉN) program iránt érdeklődőket.
Március 23-án, a délutáni szentmise után a váci lelkigondozók, önkéntes beteglátogatók és a jelenlévő többi érdeklődő, nagyböjti lelkigyakorlatként Sillye Jenő és Kovács Gábor "Keresztút" című művét hallgathatta meg, a Váci Irgalmasrendi Kórház kápolnájában.
Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola pályázatot hirdet egyetemi tanár munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 2600 Vác, Konstantin tér 1-5.
2019. március 22.
A Credo Ház vendége március 21.-én Sebastian atya volt Ghánából.

A beszélgetést Tömördi Viktor ferences szerzetes vezette.
Pálos Frigyes Leó hatvani prépost, őrkanonok, címzetes esperes, Tereske Község, Hatvan és Vác Városok Díszpolgára, nyugalmazott plébános 2019. március 12-én, életének 96., papságának 72. évében hazatért az Úrhoz. Halála óta kanonoki helyét - ahol minden ünnepi szentmisén ült - gyászlepel borítja. Temetése 2019. március 20-án volt a Váci Székesegyházban.
Akadálymentes változat
MAI NÉVNAP

2019. március 25. hétfő

Irén és Irisz

OLVASMÁNY / ZSOLOZSMANAPI EVANGÉLIUM

Abban az időben Isten elküldte Gábor angyalt Galilea Názáret nevű városába egy szűzhöz, aki jegyese volt egy férfinak, a Dávid házából való Józsefnek. A szűz neve Mária volt. Az angyal belépett hozzá és így...

tovább »

LEGKÖZELEBBI 5 ESEMÉNY
ESEMÉNYTÁR
NEXONWEB BELÉPÉSHÍRBEKÜLDÉSLEVELEZŐRENDSZER

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk

Az oldalon található anyagok módosítás nélkül a vaciegyhazmegye.hu forrásmegjelöléssel felhasználhatók. Adatkezelési tájékoztató

Váltás mobil nézetre

Webfejlesztés: DunaWeb Kft.