CSALÁDPASZTORÁCIÓ
IFJÚSÁGPASZTORÁCIÓ
TEREMTÉSVÉDELEM
KÓRHÁZLELKÉSZSÉG
CIGÁNYPASZTORÁCIÓ
BÖRTÖNPASZTORÁCIÓ
» HÍREINK »
Megkezdte éves találkozóit és képzéseit az Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága. Szeptember 25-én az iskolák nyári táborait vezető pedagógusok találkoztak a Regőczi kápolnában. Dr. Csáki Tibor főigazgató lelki napindítója után visszatekintettek az általuk szervezett táborokra, megosztották egymással örömeiket és tapasztalataikat.Ezt követően Uzsalyné Dr. Pécsi Rita, pedagógiai igazgató előadása következett, aki kiemelte a táborok jelentőségét az önállóságra nevelésben és a döntésképesség kialakításában.
A téma feldolgozása után a személyes beszélgetések adtak lehetőséget a folytatás tervezésére, és konkrét – a táborok előkészítését segítő – javaslatok megfogalmazására.
„Jó olyan kollégák között eltölteni az időt, akik szívvel-lélekkel fordítanak energiát arra, hogy a gyermekeknek ÉLMÉNYT nyújtsanak.”
„Megerősített ez az előadás abban a meggyőződésemben, hogy a táborok fontos építőkövei a NEVELÉSNEK.”
Fotó: Ivonyné Szarka Melinda
Rojtos Krisztina/EKIF
Szeretsz videózni? Otthon vagy a TikTokon, Instagramon vagy YouTube-on? Van ötleted arra, hogyan lehetne a katolikus hitről fiatalosan és hitelesen beszélni? Akkor itt a helyed! Az MKPK olyan fiatalokat keres, akik a közösségi médiában, elsősorban TikTokon és Instagramon népszerűsítenék az általuk készített minőségi anyagokkal katolikus hitüket.
A váci Nagyboldogasszony-székesegyházban zártuk a Te Deummal a 2025/2026-os tanévet. Az ünnepi szentmisén Marton Zsolt megyéspüspök arra is felhívta a figyelmet, hogy mi vajon hol tudunk hozzátenni katolikus intézményként az oktatás-nevelés világának előmozdításához. A Szent Mihály Intézményfenntartó tudósítását olvashatják.2026. június 26. péntek
János és Pál
Összes program »