2018. június 24-én, vasárnap a 10.00 órakor kezdődő szentmise elején Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök megszenteli a fóti Szeplőtelen fogantatás plébániatemplom oltárát.
Fotó: mapio.net
Váci Egyházmegye
Tájékoztatjuk, hogy a felhasználói élmény javítása, a böngészőprogramjának biztonságos használata, valamint a weboldal forgalmának elemzése érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérjük, adja ehhez hozzájárulását az Elfogadom gombra kattintva!
Adatkezelési tájékoztató
A Váci Egyházmegye kizárólag statisztikai jellegű sütiket használ, a honlappal kapcsolatban személyes adat kezelése nem történik!