A Nógrád megyei Érsekvadkerten máig szép ősi hagyományként él az augusztus végi terménymegáldás. Idén augusztus 22-én ünnepélyes szentmise keretében adtak hálát a betakarított terményekért, melynek főcelebránsa dr. Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek volt.
Tájékoztatjuk, hogy a felhasználói élmény javítása, a böngészőprogramjának biztonságos használata, valamint a weboldal forgalmának elemzése érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérjük, adja ehhez hozzájárulását az Elfogadom gombra kattintva!
Adatkezelési tájékoztató
A Váci Egyházmegye kizárólag statisztikai jellegű sütiket használ, a honlappal kapcsolatban személyes adat kezelése nem történik!