Vác városában 2013. szeptember 27-én délután került megrendezésre a Fogyatékossággal élők esély-egyenlőségének napja. Az immár hagyományossá vált eseményen a Váci Egyházmegyei Karitász is képviseltette magát.
Az Eszterházy utcában felállított pavilonokban a fogyatékossággal élő emberekkel foglalkozó intézmények mutatták be a gondozottjaik által készített dísz- és használati tárgyakat.
Az érdeklődők személyes találkozás, beszélgetés során ízelítőt kaphattak a fogyatékossággal élők mindennapi életéről.
Tájékoztatjuk, hogy a felhasználói élmény javítása, a böngészőprogramjának biztonságos használata, valamint a weboldal forgalmának elemzése érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérjük, adja ehhez hozzájárulását az Elfogadom gombra kattintva!
Adatkezelési tájékoztató
A Váci Egyházmegye kizárólag statisztikai jellegű sütiket használ, a honlappal kapcsolatban személyes adat kezelése nem történik!