Jelenits István atya a 90-es évektől kezdve heti rendszerességgel misézett Alsógödön vasárnaponként és Húsvétkor. A gödi egyházközség kezdeményezésére szeptember 28-án, szombaton reggel 9 órakor gyászmisét mutatnak be lelki üdvéért az alsógödi Szent István-templomban (2131 Göd, Pesti út 73.).
Tájékoztatjuk, hogy a felhasználói élmény javítása, a böngészőprogramjának biztonságos használata, valamint a weboldal forgalmának elemzése érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérjük, adja ehhez hozzájárulását az Elfogadom gombra kattintva!
Adatkezelési tájékoztató
A Váci Egyházmegye kizárólag statisztikai jellegű sütiket használ, a honlappal kapcsolatban személyes adat kezelése nem történik!