Váci egyházmegye
mainImage
FŐOLDALHÍREINKPROGRAMOKNÉV- ÉS CÍMTÁRTURIZMUSHITOKTATÁSAKOLITUSOKFOTÓTÁRVIDEÓTÁR
SZAKPASZTORÁCIÓK
SZAMARITÁNUS SZOLGÁLATEGYHÁZMEGYEI KARITÁSZKÖNYVTÁRLEVÉLTÁREGYHÁZMEGYEI MÚZEUMEKIFKAFARNAUM HÁZSZINÓDUSMotiVÁCió Képzési KözpontMATER SALVATORISALTHANN HÁZÁLLÁSHIRDETÉS
AJÁNLÓ
MISERENDEGYHÁZMEGYÉNKRŐLALAPÍTVÁNYAINKDOKUMENTUMTÁRKÖZBESZERZÉSEKGYERMEKVÉDELEMADATVÉDELEMTÉRKÉPKAPCSOLAT

» HÍREINK »

KÖZEL 9000 FIATAL VÉGZETT ÖNKÉNTES MUNKÁT AZ ELMÚLT HÉTVÉGÉN - 72 ÓRA KOMPROMISSZUM NÉLKÜL
2022. október 12.
vissza »

Nagyon régen történt, vagy talán nem is annyira, hogy három bölcs uralkodó útra kelt, mert az égen olyan jel tűnt fel, ami miatt mindent hátrahagyva érdemesnek látták, hogy elinduljanak az ismeretlen felé…
A Magyar Kurír felhívására a Váci egyházmegyéből beérkezett pályamunkát olvashatják alább.
2022. november 24.
Ezúton tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy a Váci Mihály Katolikus Általános Iskola fenntartója, az Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága (EKIF) főigazgatója, Selmeczi Zoltán, az intézmény vezetője, Czakó István és Nagykáta Város polgármestere, Dorner Gábor ma délelőtt egyeztetést folytatott a Zárda utcai iskolában november 22-én délután történt tűzeset miatt.
A püspök előadásában kifejezte együttérzését azokkal a házaspárokkal, akik fájdalmasan nélkülözik a gyermekáldás ajándékát, bemutatta a témához kapcsolódóan az Egyház tanítását és ismertette a helyreállító orvoslás azon módszereit és eredményeit, amelyek a Katolikus Egyház által is elfogadható módon tudják támogatni a termékenység helyreállítását.
November 17-18-án az Apor Vilmos Katolikus Főiskola szervezésében tartották meg Budapesten az I. Anna-Joachim konferenciát, amely meddő párok megsegítésével és a prevenció lehetőségeivel foglalkozott.
Akadálymentes változat
MAI NÉVNAP

2022. november 28. hétfő

Stefánia

OLVASMÁNY / ZSOLOZSMANAPI EVANGÉLIUM

Abban az időben, amikor Jézus bement Kafarnaumba, egy pogány százados járult eléje, és így szólt: „Uram, szolgám bénán fekszik otthon, és szörnyen kínlódik.” Jézus így felelt: „Megyek és...

tovább »

LEGKÖZELEBBI 5 ESEMÉNY
ESEMÉNYTÁR
NEXONWEB BELÉPÉSHÍRBEKÜLDÉSLEVELEZŐRENDSZER

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk

Az oldalon található anyagok módosítás nélkül a vaciegyhazmegye.hu forrásmegjelöléssel felhasználhatók. Adatkezelési tájékoztató

Tájékoztatjuk, hogy a felhasználói élmény javítása, a böngészőprogramjának biztonságos használata, valamint a weboldal forgalmának elemzése érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérjük, adja ehhez hozzájárulását az Elfogadom gombra kattintva! Adatkezelési tájékoztató

Váltás mobil nézetre

Webfejlesztés: DunaWeb Kft.