» VIDEÓTÁR » Egyéb videók »

Tolvaly Ferenc író L’emigrant – A kivándorló című kétkötetes könyvét mutatta be a váci Credo-házban. Az író új regénye egy újabb lélekutazás. Hőse ezúttal Katalónia lenyűgöző kulisszái között keresi önazonosságát, az öncsalás nélküli hitet, a megbékélést és a szeretet igaz útját.

Február 11-én, a betegek világnapja alkalmából ünnepi szentmisét mutatott be Dr. Faragó Artúr váci egyházmegyei kórházlelkész Vácon, az Irgalmasrendi Kórház kápolnájában.

A Házasság hete programsorozat keretében a Nagycsaládosok Váci Egyesülete idén is megszervezte a házaspárok ünnepét a Credo-házban. Rolik Róbert vác-deákvári plébános atya elmélkedését hallgathatták meg, majd a jubiláló házaspárok köszöntésével zárult a program.

Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató, főiskolai docens ezúttal a férfi-nő kapcsolatáról tartott kiváló előadást a Credo Házban.

"Egymás kedvéért születtünk" címmel tartott előadást Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató, főiskolai docens a váci Credo-Házban.
< 1 ... 70 71 72 73 74 ... 122 >